120 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 грн
Вінілштучшкіра
Вінілісшкіра - досить міцний і стійкий до зовнішніх впливів матеріал. Це один з небагатьох і при цьому дешевих типів облицювань, які без проблем зберігається на вуличних дверях при взаємодії з атмосферою.
Людство використовує шкіру тварин з найдавніших часів. Для вирішення проблеми дефіциту натуральної шкіри людина винайшла штучну шкіру(винилискожу). Вона не тільки заповнила брак натуральної сировини, але і багато в чому за своїми властивостями перевершила його.
Незважаючи на свою дешевизну, вінілісшкіра володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Для створення штучних шкір з необхідним комплексом властивостей були обрані високомолекулярні сполуки (полімери) – речовини з васокой молекулярною масою від декількох десятків тисяч до декількох мільйонів. Природний аналог сполук цього класу - білки. Білки складають основу всього живого на землі. Полімери володіють унікальним комплексом властивостей.
Створення і випуск штучних шкір пов'язані з наукою і технологією отримання і переробки полімерів. Тому технологія штучних шкір володіє практично необмеженою і постійно розширюється сировинною базою, що в свою чергу, визначає необмежені можливості її розвитку.
Вінілісшкіра - матеріал з одностороннім монолітним або пористим ПВХ, нанесеним на волокнисту основу.
У технології виробництва вінілісшкіри можна виділити 3 основних етапи:
підготовка волокнистої основи;
нанесення полімерних покриттів;
остаточна обробка.
В якості волокнистої основи використовують тканини, трикотаж, різні нетканные матеріали з натуральних або штучних волокон. Властивості м'яких винилискож в значній мірі визначаються цим важливим елементом конструкції: від матеріалу основи залежать такі якості готових шкір, як міцність, розтяжність в різних напрямках, здатність драпіруватися і т. д.
Для додання більшої міцності і щільності волокнисті основи часто просочують полімерними композиціями. Потім на поверхню волокнистої основи наносять покриття - з розплавів, розчинів і дисперсій полімерів, використовуючи при цьому різні технологічні методи і обладнання. ПВХ в чистому вигляді твердий, як камінь.
Для додання еластичності в нього вводять добавки - пластифікатори (різні ефіри фталієвої кислоти) до 60% масової частки.Ці добавки вбудовуються в структуру полімеру, а також вбудовуються добавки - стабілізатори, які дозволяють бути стійкими під дією денного світла.
Архітектори, дизайнери і виробники меблів вже оцінили широкі можливості, які надає штучна шкіра щодо варіантів виконання, зовнішнього вигляду і функціональності. У порівнянні з натуральними матеріалами, вінілісшкіра виграє в ціні, необмеженості запасів, стабільній якості та простоті догляду. Будучи на 50-80% дешевше, ніж натуральна, вінілісшкіра володіє порівняльними функціональними характеристиками та ідентичним зовнішнім виглядом.
Для вінілісшкіри, що застосовується в меблевому виробництві, актуальні такі характеристики, як стійкість до деформації, розриву, подряпин, стирання, впливу вологи і миючих засобів, високих температур, до світлового старіння, а також міцність на вигин, стійкість забарвлення, липкість і інші - в залежності від області застосування. Меблеві штучні кожиэксплуатируются в безпосередньому контакті з шкірою людини, тому особливе значення мають гігієнічні вимоги: відсутність запаху і шкідливих виділень, гігроскопічність вінілісшкіри.
Натуральні матеріали дуже чутливі до різноманітних зовнішніх факторів, вимагають дорогої підготовки і обробки і часто мають досить великі коливання в якісних показниках. До того ж натуральна шкіра потребує спеціального догляду, що зовсім не потрібно для високоякісної вінілісшкіри, навіть при інтенсивній і багаторічної експлуатації.
Устойчивость к истиранию означает способность материала противостоять изнашиванию поверхности, вызванному трением. Для этого ипользуют тест Мартиндейла. По образцу кожи движется круглый тестер. За 20 часов тестер делает от 50 до 60 тысяч круговых движений, после чего делаются заключения по поводу устойчивости материала к истиранию.
Разнообразие фактур и большая цветовая гамма предоставляют дизайнерам широкие возможности по использованию винилискожи как в качестве основного материала, так и в качестве «компаньона» в сочетании с различными типами обивочных тканей.
Железные двери и металлические элементы, отделанные винилискожей, обладают следующими достоинствами. Во-первых, винилискожа достаточно устойчива к воспламенению, а потому не горит, а тлеет. Качественная винилискожа не впитывает влагу и не теряет своих характеристик при высоких и низких температурах.
Винилискожа легко чистится. Устойчива:
к ультрафиолету;
к морской воде;
к масляным загрязнениям;
к хлорированной воде;
к разрывам;
к дезинфицирующим средствам;
к поражению плесенью;
к истиранию.
Сучасна вінілштучшкіра, виготовлена у відповідності з міжнародними вимогами, екологічно чиста, стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання. Залізні двері та металеві конструкції, обшиті винилискожей, чудово проявили себе в різних умовах експлуатації.
Великий вибір матеріалів для ремонту і будівництва в каталозі магазину.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Тип сировини | Штучне |
Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
Ширина | 1.4 мм |