

58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Кокосовий субстрат GrondMeester™ – це високоякісний 100%-але органічний субстрат для вирощування рослин методом гідропоніки, який створює оптимальні умови для розвитку кореневої системи і плодоношення рослин. Кокосовий субстрат проведений методом переробки кокосової шкірки.
Перевагою Кокосових блоків GrondMeester UNI100 є його якісний склад, наявність в структурі волокон, оптимального співвідношення чіпсів і торфу. Структура субстрату сприяє швидкому та інтенсивному сходів кореневої системи рослин. Завдяки своїм перевагам, кокосовий субстрат збільшує врожайність рослин від 40 до 100%. Кокосові блоки GrondMeester UNI100 мають високу буферність як по волозі, так і на мікро і макроелементів. Завдяки цьому кокосові мати здатні, в разі аварії, забезпечувати рослини вологою до 24 годин. А так-же накопичувати поживні речовини і віддавати їх рослинам за необхідності.





| Країна-виробник | Шрі-Ланка |
| Розмір | 30x30x15 см |
| Склад | 100% кокосових чіпсів |
| Фракція | 1,2-1,8 см |
Кокосові блоки GrondMeester UNI100 використовують для вирощування квітів, зокрема орхідей, приготування сумішей з субстратом UNI для досягнення оптимального співвідношення повітря і вологи, для мульчування та поліпшення структури грунту.
Для вирощування рослин на кокосових блоках GrondMeester UNI100 необхідно розмочити блок прісною водою, наповнити отриманим субстратом ємності, додати живильний розчин і висадити рослини.
При вирощуванні на гидрпонике, слід пам'ятати про постійному контролі аналізу дренажних вод, а при повторному використанні субстрату його слід продезінфікувати, а при тривалому зберіганні висушити.
На відміну від торфу, кокосовий субстрат після висушування знову легко поглинає воду. При повторному використанні субстрату дуже важливо переконатися, що він вільний від хвороб і шкідників. Якщо такі виявлені, необхідно зробити парову або хімічну стерилізацію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кокосовий субстрат |
| Виробник | GrondMeester |
| Об`єм | 50 л |
| Країна виробник | Шрі-Ланка |
| Фракція, мм | 12-18 |
| Вага | 0.2 кг |