




33 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Кассеты для рассады 60*40
Кассеты для рассады предназначены для выращивания растений. Они представляют собой конструкцию с множеством ячеек, изготовленную из пластика. Для производства используется прочное и безопасное сырье, не выделяющее токсичных веществ. Применяемый пластик не вредит росткам, не оказывает негативного воздействия на почву.
Особенности и свойства:
· высокая прочность;
· сохранение идеальной формы на протяжении всего срока эксплуатации;
· удобное использование.
В нашем каталоге представлены кассеты размеров 60х40.
Чому варто використовувати? Комірки для розсади дозволяють майбутньому саджанцю активно рости і повноцінно розвиватися. Результат застосування – міцна і потужна коренева системи. Виріб спрощує висадку, на висаджування рослин в грунт потрібно менше часу і зусиль. Одна з важливих переваг – простота в роботі. Компактність, легкість і різноманітність розмірів дозволяють вирощувати різні культури. Переваги товару Головне призначення – вирощування розсади для домашнього господарства та теплиць. Також товар використовується для вирощування сільськогосподарських культур в промислових масштабах. Переваги: · компактне розташування комірок економить площу в теплиці; · зниження витрат на насіння і субстрат; · ефективний захист паростків від хвороб; · збереження цілісності кореневої системи при висадці; · контроль росту, простий догляд; · багаторазове використання. Высокое качество материала обеспечивает изделию продолжительную эксплуатацию. Как правило, ячейки служат несколько сезонов, сохраняя первоначальные свойства и правильную форму. В нашем интернет-магазине закажите этот товар по привлекательной цене. Предлагаем большой выбор продукции лучшего качества, доставляем заказы по Украине в сжатые сроки. Пленка тепличная и мульчирующая https://agrodolina.com.ua/g9883400-plenka-teplichnaya-polietilenovaya Агроволокно https://agrodolina.com.ua/g9883457-agrovolokno Капельный полив https://agrodolina.com.ua/g9879223-oroshenie-poliv Сетка теневая https://agrodolina.com.ua/g9145365-setki-zatenyayuschie
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Касета |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина осередку | 60 мм |
| Об'єм комірки | 0.063 мл |
| Ширина касети | 40 см |
| Довжина касети | 60 см |
| Кількість осередків | 77 шт |
| Кількість в коробці | 50 шт |
| Розмір комірки | 45*45 мм |
| Товщина стінки | 0.60-0.65 мм |