




900 ₴/бухта
ШПАГАТ ПОЛІПРОПІЛЕНОВИЙ JUTA РР500 виготовляється з первинної сировини. Виробник ретельно стежить за дотриманням стандартів, для того щоб отримати високоякісну продукцію.
Шпагат тюковочний Juta используется для упаковки тюков сена, соломы, зеленой массы в круглые и прямоугольные тюки.
Шпагат предназначен для использования в пресс-подборщики всех видов и обеспечивает прочное и длительное упаковки и хранения тюков с продукцией.
Шпагат Juta является прочным шпагатом на рынке Украины. Шпагат не содержит регранулята и произведенный из чистой сировнины. Это обеспечивает высокую прочность на разрыв, эластичность и качественные узлы.
УФ защита обеспечивает прочность шпагата при хранении тюков под открытым небом.
Преимущества шпагата
- Мінімальний термін служби агрошпалеры - 5 років.
- Мала вага ( менше, ніж у сталевий або оцинкованої) дозволяє швидше встановити;
- Не розтягується, тому не потрібно постійно підтягувати і регулювати;
- Стійка до впливу добрив та засобів хімічного захисту рослин;
- Шпагат стабілізована до УФ-випромінювання, не руйнуватися від сонячних променів;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | POLIFORT |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр | 5 мм |
| Щільність | 500 текс |
| Колір | Зелений |
| Довжина бухти | 300 м |
| Вага бухти | 10 кг |
| Діаметр дроту | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліпропілен |