

26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Касети для розсади 60*40 (126 яч)
Касети для розсади призначені для вирощування рослин. Вони являють собою конструкцію з безліччю осередків, виготовлену з пластику. Для виробництва використовується міцна і безпечна сировина, не виділяє токсичних речовин. Застосовується пластик не шкодить паросткам, не чинить негативного впливу на грунт.
Особливості і властивості:
· висока міцність;
· збереження ідеальної форми на протязі всього терміну експлуатації;
· зручне використання.
У нашому каталозі представлені касети розмірів 60х40.
Чому варто використовувати? Комірки для розсади дозволяють майбутньому саджанцю активно рости і повноцінно розвиватися. Результат застосування – міцна і потужна коренева системи. Виріб спрощує висадку, на висаджування рослин в грунт потрібно менше часу і зусиль. Одна з важливих переваг – простота в роботі. Компактність, легкість і різноманітність розмірів дозволяють вирощувати різні культури. Переваги товару Головне призначення – вирощування розсади для домашнього господарства та теплиць. Також товар використовується для вирощування сільськогосподарських культур в промислових масштабах. Переваги: · компактне розташування комірок економить площу в теплиці; · зниження витрат на насіння і субстрат; · ефективний захист паростків від хвороб; · збереження цілісності кореневої системи при висадці; · контроль росту, простий догляд; · багаторазове використання. Висока якість матеріалу забезпечує виробу тривалу експлуатацію. Як правило, осередки служать кілька сезонів, зберігаючи початкові властивості і правильну форму. У нашому інтернет-магазині замовте цей товар за привабливою ціною. Пропонуємо великий вибір продукції кращої якості, доставляємо замовлення по Україні в стислі терміни. Плівка теплична і мульчують https://agrodolina.com.ua/g9883400-plenka-teplichnaya-polietilenovaya Агроволокно https://agrodolina.com.ua/g9883457-agrovolokno Крапельний полив https://agrodolina.com.ua/g9879223-oroshenie-poliv Сітка тіньова https://agrodolina.com.ua/g9145365-setki-zatenyayuschie
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Касета |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для розсади |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина осередку | 50 мм |
| Ширина касети | 40 см |
| Довжина касети | 60 см |
| Кількість осередків | 126 шт |
| Кількість в коробці | 50 шт |
| Розмір комірки | 37*37 мм |
| Товщина стінки | 0.9 мм |