Самоклейна плівка призначена для оновлення або ремонту старих меблів, дверей, підвіконь, декорування предметів інтер'єру. Часто використовують для перетворення вітрин і вивісок магазинів. Проклеюють корінці книг і журналів.
Клейка плівка з зовнішнім виглядом із натурального дерева чудово підходить для створення приємних акцентів на меблях, дверях або стіні. Клейка плівка також ідеально підходить для кування.
Самоклейна плівка представлена в широкому асортименті:
імітація дерева
імітація мармуру
вітражна
кольорова
декоративна з малюнками.
Також для Вашої зручності Ви можете підібрати потрібну Вам ширину: 45 см, 67 см і 90 см.
Самоклейна плівка має зручну розмітку сантиметрової клітки зі зворотного боку паперової підкладки (один кліточка дорівнює 1 см), крок розмітки 5 см.
Плівка продається від одного погонного метра на виріз і потрібної Вам довжини або Ви можете придбати відразу рулон 15 м довжини.
Інструкція з наклеювання плівки:
- Фарбувальна поверхня має бути сухою, чистою та знежиреною від пилу та бруду.
- Якщо обклеюваний предмет має не рівну поверхню, Ви легко можете його вирівняти через шліфування або шпаклівку. Після процесу знову повторити пункт 1. Не оброблену деревину, за типом плит ДСП або фанера, потрібно заґрунтувати звичайним шпалерним клеєм 2-3 рази. Після висихання Ви отримаєте чудову гладку поверхню для зчеплення з плівкою.
- Перед обклеюванням будь-якого предмета відріжте потрібну довжину плівки. У цьому Вам допоможе розчіснена задня сторона паперової підкладки.
- Якщо обклеюваний Вами предмет за площею більший, Вам треба спочатку відокремити кілька сантиметрів паперової підкладки від плівки. Наклеїти цей відокремлений шматочок до поверхні та поступово відтягувати з низу паперову підкладку від плівки однією рукою, а другий акуратно розпрасовувати плівку від середини до країв. Для цього Ви можете використовувати гумовий шпатель або шматок м'якої та чистої тканини, щоб запобігти утворенню повітряних бульбашок і складок.
- Елі раптом бульбашки утворилися, це легко усунути за допомогою голки. Прокололи і з країв до центру бульбашки виводьте повітря.
- Якщо раптом Ви помітили, що наклеїли самоклейку криво або утворилися сильні складки, Ви можете обережно відклеїти самоклейку назад і з наново її переклеїти.
- Під час обклеювання кілька смуг самоклейної плівки, треба клеїти нахлистом 2-4 мм.
- Щоб краї самоклейки не підіймалися вгору, найчастіше це відбувається на гострих кутах і округлених предметах, нагрівайте краї самоклейки феном для кращого зчеплення з поверхнею, позаяк вони мають маленьку площу для її утримання.
- Гладкі поверхні за типом скла та пластику краще обклеювати за допомогою "вологої обклеювання". Це означає, що перед обклеюванням Вам потрібно змочити поверхню водою (підійде звичайна пляшка з пульверизатором на кінці). Потім повністю видалити паперову підкладку та встановити плівку на змочену поверхню. Завдяки вологи вона легко переміщатиметься в потрібне положення. Потім треба видалити залишки води та повітря за допомогою гумового шпателя або м'якої та чистої тканини. Саме так наклеюється Вітражна плівка.
Чищення та догляд:
У домашніх умовах досить звичайної чистої води. Якщо є сильні забруднення, можна додати у воду звичайний мийний засіб.