Продавец Аграрный интернет магазин развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
1468 отзывов
Аграрный интернет магазин
+38067 152-24-56
+38063 508-31-84
+38066 518-28-99
Корзина

YARA (Яра)

Добриво Ярависокоякісна продукція для вирощування та догляду за сільськогосподарськими культурами. У нас замовляйте оригінальне добриво за доступною ціною. На сайті читайте більше про особливості та якості продукції для рослин.

Компанія YARA існує з 1905 року. Це один з найбільших виробників мінерального добрива у світі. На агрономічному ринку України продукція бренду займає одну з лідируючих позицій, широко використовується професіоналами.

Виробництво компанії Яра присутнє більш ніж у 50 країнах світу, де активно розвинуте землеробство. Висока виробнича потужність бренду дозволяє виробляти понад 20 000 0000 тонн якісного добрива на рік.

Серед великого різновиду засобів виробника YARA є якісні добрива для будь-яких сільськогосподарських культур – це одна з найважливіших переваг компанії. Ефективні формули забезпечують довготривале живлення. Для виготовлення продукції використовується лише безпечна сировина.

Продукція бренду використається у трьох напрямках:

·                                                           для основного внесення;

·                                                           для листового підживлення;

·                                                           при фертигації.

Використання мінерального добрива збільшує врожайність, підвищує якість плодів, покращує їх зовнішній вигляд, подовжує термін зберігання. В результаті рослини більш стійкі до хвороб, шкідників, негативних зовнішніх факторів (високі та низькі температури, засуха).

Компанія Яра має широку лінійку органічного добрива, призначеного для різних культур. Основні переваги продукції:

·                                                           Одна гранула містить високу концентрацію поживних речовин, які швидко та легко засвоюються.

·                                                           Дає ефект синергії.

·                                                           Азот добре збалансований, діє швидко та ефективно.

·                                                           Рослини отримують все необхідне для швидкого так здорового росту.

·                                                           Якісні показники використання добрива підтверджені тестуванням впродовж багатьох років.

·                                                           Засоби повністю розчиняються у воді.

Більше про засоби для живлення рослин від бренду Яра дізнайтесь на нашому сайті або при консультації зі спеціалістами. Замовляйте високоякісне добриво за доступною ціною.

Добриво Яра: особливості та переваги продукції. Замовити високоякісне добриво за доступною ціною - https://agrodolina.com.ua/